Baner: Baner na podstronach

Logo: WORD Częstochowa Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie

Regionalne Centrum BRD

Dzień 27 października już na zawsze wpisał się do kart działalności Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. W tym dniu dokładnie rok temu czyli 27.10.2022 roku zostało oficjalnie otwarte Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Rok ciężkiej ale i owocnej pracy już za nami. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz seniorom którzy odwiedzili nasze Centrum. Mamy nadzieję że zajęcia w których wzięliście udział przyczyniły się do zwiększenia Waszej świadomości nie tylko z bezpiecznego poruszania się po drogach ale i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapraszamy oczywiście kolejnych uczniów chcących poszerzać swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jeszcze raz pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie - Instruktorki Marta i Ania
 
Oficjalne otwarcie Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego
miało miejsce 27.10.2022.
W pierwszych dwóch miesiącach działalności udało nam się przeszkolić 255 dzieci, oraz grupę seniorów z Dziennego domu pomocy w Blachowni.
W pierwszym kwartale 2023 roku w szkoleniach wzięło już udział ponad 400 dzieci oraz dwie grupy seniorów z Klubu Seniora Fundacja dla rozwoju.
Nasze szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem różnych grup wiekowych, co nas bardzo cieszy.
Świadczą o tym wszelkiego rodzaju podziękowania oraz dowody uznania za które bardzo dziękujemy!!!